Nasze przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowej audycji muzycznej pt. „Operetka – teatr z humorem i muzyką”, przygotowanej przez Filharmonię Podkarpacką. Dzieci z radością odkrywały świat operetki, poznając jej pełne humoru historie, piękne melodie oraz elementy teatralne, które wzbudziły duże zainteresowanie i entuzjazm.