Z okazji Święta Flagi nasze przedszkolaki wzięły udział w przemarszu z biało-czerwonymi flagami w okolicy przedszkola.
Dzieci z dumą prezentowały symbole narodowe, pamiętając jednocześnie o szacunku do barw ojczystych.