Ze względu na deszczową pogodę wycieczka do kina została odwołana. Nie przeszkodziło nam to jednak w zorganizowaniu wyjątkowego seansu filmowego w naszym przedszkolu.
Dzieci obejrzały film „Ella Bella Bingo”, zajadając chrupiący popcorn i wygodnie rozsiadając się na przygotowanych miejscach. Wszyscy świetnie się bawili, a przedszkolne kino dostarczyło wielu pozytywnych emocji i uśmiechów.