Dzieci z grupy 3 miały okazję zaprezentować swoje muzyczne talenty podczas Międzyprzedszkolnego Przeglądu Orkiestr Przedszkolnych. Mali artyści wystąpili na wielkiej scenie, wykonując instrumentalną wersję utworu z filmu Piraci z Karaibów.
Udział w przeglądzie był dla dzieci nie tylko wspaniałą przygodą, ale także cennym doświadczeniem rozwijającym poczucie rytmu, współpracę oraz wiarę we własne możliwości. Jesteśmy bardzo dumni z naszych małych muzyków!