Pod koniec kwietnia nasze przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę do teatru MASKA.
Dzieci miały okazję zobaczyć spektakl pt. „Nie skakać na bombę!” – nieprzewidywalną opowieść o przyjaźni pewnej Ślepej Kury i Kulawej Kaczki.